Image by LOGAN WEAVER
droga constuction

Poznajmy się bliżej

Wykonawca robót drogowych z doświadczeniem 

 

PROFESJONALNE USŁUGI

Satysfakcja gwarantowana

wix reagowanie.jpg
1 (158).jpg
1 (62).jpg

ROBOTY DROGOWE

Dbałość o szczegóły gwarantowana

REMONTY I ODTWORZENIA NAWIERZCHNI ASFALTOWYCH

Wydajność. Zaufanie. Wyjątkowa obsługa

WYNAJEM SPRZĘTU DROGOWEGO

WYNAJMUJEMY  :

- FREZARKI DROGOWE 

- ROZSCIEŁACZE 

- TERMOSY DO ASFALTU

 
wix info.jpg

Precyzja. Punktualność. Perfekcjonizm.

Od roku 2004 pracuję jako Wykonawca robót drogowych na terenie woj. śląskiego , woj. małopolskiego, woj. opolskiego. Jako wysoko wykwalifikowany profesjonalista jestem gotów podjąć się wszystkich zleceń, od najbardziej złożonych i dużych projektów budowlanych po najdrobniejsze naprawy.

 

Doskonale wiem, że wszelkie uciążliwe prace remontowe mogą być źródłem stresu, więc moim podstawowym zadaniem jest zapewnienie Ci wsparcia i wyręczenie w wielu obowiązkach. Nieustannie dążę do perfekcji i daję z siebie wszystko, aby spełnić oczekiwania klientów. Umów się na bezpłatną konsultację.

1 (162).jpg
1 (12).jpg
20190808_130530.jpg

WYNAJEM PRZESIEWACZY BĘBNOWYCH

PRZESIEWAMY ŚMIECI ,ZIEMIE, PIASEK, TORF ,KRUSZYWO

REGULACJA ŻELIWA 

DROGOWEGO

Wydajność. Zaufanie. Wyjątkowa obsługa

ZALEWANIE SZCZELIN 

W NAWIERZCHNIACH 

Masami  zalewowymi na gorąco

 

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Raciborska 251a, 44-270 Rybnik

tel.: 504 432 897

tel.: 503 533 328

Dziękujemy za przesłanie!

 

REALIZACJA, ODTWORZENIA ORAZ REMONTY NAWIERZCHNI ASFALTOWYCH I BRUKOWYCH 

Realizujemy szereg usług w zakresie drogownictwa. Dzięki nowoczesnemu zapleczu technicznemu, jesteśmy w stanie szybko odtworzyć uszkodzoną nawierzchnię, zarówno asfaltową jak i brukową. Jesteśmy przygotowani do wykonywania robót drogowych na każdym etapie – frezowania nawierzchni, asfaltowanie, układania kostki brukowej. Wysoka jakość realizacji jest zasługą naszych doświadczonych pracowników.

WYMIANA ORAZ REGULACJA ŻELIWA DROGOWEGO

Oferujemy wymianę oraz regulację żeliwa drogowego. Dzięki stosowanym przez nas narzędziom i urządzeniom jesteśmy w stanie wyregulować włazy nawet w trudno dostępnych miejscach. Nasza mobilność oraz doskonała organizacja pozwala podejmować działania na obszarze całego woj. śląskiego i okolic .

ZALEWANIE SZCZELIN W NAWIERZCHNIACH BITUMICZNYCH MASAMI ZALEWOWYMI NA GORĄCO

Wykonujemy naprawy spękań nawierzchni bitumicznych. Uszczelniamy powstałe pęknięcia i szczeliny przy użyciu mas zalewowych rozgrzanych do wysokiej temperatury. Stosowane przez nas masy asfaltowe cechuje duża wytrzymałość, a także elastyczność dzięki czemu dobrze znoszą niskie temperatury.

WYNAJEM TERMOSÓW DO MASY ASFALTU SPRIDER I INNEGO SPRZĘTU BUDOWLANEGO 

Oferujemy wynajem termosów do masy asfaltowej z zabudową Sprider, rozściełaczy do asfaltu i wielu innych profesjonalnych maszyn drogowych i budowlanych. Szczegółowych informacji o warunkach wynajmu naszego sprzętu udzielamy telefonicznie, mailowo lub w siedzibie naszej firmy. Zapewniamy indywidualne podejście i konkurencyjne ceny wynajmu.